Kansere Karşı Azmin Zaferi: Kurslarla Hayata Tutunan Kadın
Kıymet Ördek 52 Yaşında azimli ve yaşamayı çok seven bir anne. 44 Yaşında beyin kanseri teşhisi aldı. “Kemoterapi sürecinde KAYMEK kurslarını gördüm ve o gün karar verdim televizyon karşısında oturup hastalığıma üzülmektense kurslara katılmaya karar verdim. Güçlü olmalıydım , azmettim ve faydayı kurslarda buldum yaşama sevincim kursalar oldu “dedi.