İYİ Parti Kayseri İl Teşkilatı Ak Parti'ye Geçen Mustafa İlmek Hakkında Basın Açıklaması Yaptı!

İYİ Parti İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek'in bugün itibariyle Ak Parti saflarına katılmasının ardından İYİ Parti Kayseri İl Teşkilat Başkanı Sebati Ataman basın açıklamasında bulundu.

İYİ Parti Kayseri İl Teşkilatı Ak Parti'ye Geçen Mustafa İlmek Hakkında Basın Açıklaması Yaptı!
16 Aralık 2019 - 12:42

Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi.
Kamuoyuna Saygı İle Duyurulur...
Siyasetin her gün daha fazla kirlendiği ülkemizde, Seçimle, Milli İradenin oyları ile kaybetmeyi içine sindiremeyen iktidar, en hafif tabirler siyasi ahlak ve etikten yoksun, Baskı, Tehdit ve teklifler ile kaybetmenin ve yok olma sürecinin acısını hafifletecek, Güç kaybetmiyoruz havası yaratacak oyunlarına devam etmektedir.
Kendilerini inanan olarak nitelendirenler unutmasın ki, Allah'ın huzuruna kul hakkı ile çıkmanın, çok ağır bir vebali vardır. Çünkü böyle bir günahın Allah tarafından bağışlanması, hak sahibinin affetmesi şartına bağlanmıştır.

Millet İttifakı İncesu Belediye Başkanı Adayı Olan ve İYİ Parti'den İncesu Belediye Başkanı seçilen Mustafa İlmek, aldığı karar ile AKP saflarına katıldığını açıklamıştır. Sayın İlmek unutmasın ki, kendisine inanan ve seçimi kazanması için gece gündüz çalışan ve bulunduğu makama taşıyan İncesu'lu İYİ Parti ve CHP'li 8213 seçmen haklarını helal etmeyecektir. Sayın İlmek'e sorarım bu vebalin altında huzur içerisinde hayatına nasıl devam edecektir.
Sayın İlmek, Halka daha rahat hizmet edebilmek adına böyle bir karar aldığını açıklama gibi bir bahanenin altına sığınmaya kalkmasın. Hizmet etmek için maddi sıkıntıları bahane edecek ise, 700 Bin Liralık makam aracını niye almıştır.
İnsanların çocuklarına bırakacağı en önemli miras şerefli bir yaşam ve soyadıdır. Haksızlıklar ile dimdik durarak mücadele etmektir. Omurgalı bir duruştur. Haksızlıklar karşısında eğilen dik duramayan, onurunuda kaybeder.

“Şerefliler taviz vermezler, Şerefin tavizi yoktur!"

Unutulmasın ki, Milletin iradesini yok sayanlara, bu asil millet 31 Mart seçimlerinde ve tekrarlanan İstanbul seçimlerinde olduğu gibi en ağır şekilde cevabını verecektir.
Tükenmişlik sendromu içerisine giren ve her geçen gün kan kaybeden iktidar bu tür pansuman tedavileri ile ömrünü uzatmaya çalışacağını zannediyor ise, Bilmelidir ki “Aşağıdan Yukarıdan Yolun Sonu Görünüyor" Türkümüzün sözlerinde olduğu gibi yolun sonu gelmiştir. 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum